top of page
Screenshot 2020-06-05 at 22.09.42.png

schoolkrant

Screenshot 2020-06-05 at 22.09.42.png
  • nicovandepoel1

Halloween: spookje verveelt zich🎃🎃

Alle kleuters van onze school gingen op bezoek bij spookje op zijn zolderkamertje. Al snel was duidelijk dat spookje niet zo blij was. Dus kwamen meneer spin en mevrouw uil op bezoek om spookje wat op te vrolijken. Samen met de kleuters beslisten ze om een Halloween feestje te geven. Dus gingen we meteen aan de slag. We maakten uitnodigingen voor het feest, knutselden een spook en nog veel meer. Eindelijk kon het feest beginnen. We smulden van heerlijke spookjeschips en dansten erop los. Het werd een super leuk feest👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻


73 weergaven

Recente blogposts

Alles weergeven

Comentários


DE_WIJZER_RGB_KLEUR_500px.jpg
bottom of page