schoolkrant

  • ingridcoemans

Ons SLD-team

In het kader van “Samen leren differentiëren“ onder leiding van onze schoolboetseerder Marieke Lijnen gaan we dit jaar op weg om onze derde kleuterklas en ons eerste leerjaar dichter bij elkaar te brengen. De voorbereiding van deze sessies gebeurt door ons SLD-team voor de ganse scholengemeenschap. Onze school is enorm blij dat wij kunnen participeren in deze innovatie. Bedankt SLD-team om samen met ons op weg te gaan.

You did it! 😀48 keer bekeken

Recente blogposts

Alles weergeven
DE_WIJZER_RGB_KLEUR_500px.jpg

Info

schoolreglement

privacy verklaring

© vbs De Wijzer 2020

Contact

Secretariaat: 011 31 30 03

Directie: 0496 85 34 95

Email: contact@dewijzer.school

Adres

vbs De Wijzer

Schansstraat 43

3850 Wijer - Nieuwerkerken

HET_KOZIJNTJE_RGB_KLEUR_500.png

De Wijzer en Het Kozijntje zijn de vestigingsgplaatsen van VBS-Kozen-Wijer

en maken deel uit van scholengemeenschap Hesbania.