schoolkrant

Naar de plantage

Op deze zonnige dag maakten we met alle kleuters een leerrijke uitstap in Wijer. We stapten flink van onze school naar de appelplantage van de familie Paesmans, waar we weer zoals elk schooljaar meer dan welkom waren. Een dikke dankjewel hiervoor!!!


We plukten ons karretje vol en mochten smullen van de heerlijke appels. We ontdekten dat niet alle appels nog goed waren, dat er ook ieniminnie kleine appeltjes aan de bomen hingen en dat nu de herfst stilaan

mag beginnen...

29 keer bekeken

Recente blogposts

Alles weergeven

Vormen overal

DE_WIJZER_RGB_KLEUR_500px.jpg

Info

schoolreglement

privacy verklaring

© vbs De Wijzer 2020

Contact

Secretariaat: 011 31 30 03

Directie: 0496 85 34 95

Email: contact@dewijzer.school

Adres

vbs De Wijzer

Schansstraat 43

3850 Wijer - Nieuwerkerken

HET_KOZIJNTJE_RGB_KLEUR_500.png

De Wijzer en Het Kozijntje zijn de vestigingsgplaatsen van VBS-Kozen-Wijer

en maken deel uit van scholengemeenschap Hesbania.