Screenshot 2020-06-05 at 22.09.42.png

schoolkrant

Screenshot 2020-06-05 at 22.09.42.png
  • carmenmenten2

Bezoek melkveebedrijf Nagels 3de kleuterklas en 1ste leerjaar

In het kader van het een samenwerkingsproject overheen de hele scholengemeenschap Hesbania werken onze leerkrachten dit schooljaar samen rond de overgang van de kleuterschool naar het lager onderwijs.

Om deze samenwerking ook in de klassen voelbaar te maken gaan onze leerlingen van de derde kleuterklas en het eerste leerjaar (maar naar Boerderij Nagels in Alken.

Op deze moderne melkveeboerderij zijn er heel wat technische snufjes te bezichtigen. Wat is en doet een mestrobot? Hoe gaat het melken in zijn werk met de melkrobots?

het bezoek nam de boerin ons graag mee naar het leven op de boerderij zoals het echt is. We maakten kennis met alle dieren op de boerderij. We staken er ook echt zelf de handen uit de mouwen en deden veel boerderijklusjes, zoals melk maken voor de kalfjes, de kalfjes snoepjes geven, met kruiwagen en schup maïs gaan scheppen, de konijntjes knuffelen...

We hadden een super leuke en leerrijke dag samen!


20 weergaven

Recente blogposts

Alles weergeven
DE_WIJZER_RGB_KLEUR_500px.jpg